Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Bliká, občas zhasne lampa
Datum nahlášení: 02.05.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Kosmonautů v noci z 28.4. na 29.4. zloději vypnuli pojistku z lampy č. 3664, aby z auta odřízli výfuk s katalyzátorem. Sice ji v pátek znovu od Vás zapojili (byla k ní volána policie), ale nyní stále bliká a občas zhasne. U rohu žlutého oplocení hřiště.
Lokalita závady: Kosmonautů, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.