Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zneužité nádoby na bioodpad
Datum nahlášení: 02.06.2019
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Před několika týdny si pravděpodobně vietnamská večerka v ulici Baarova odtáhla dvě popelnice na bioodpad z ulice K. Čapka před svůj obchod a mezi nimi natáhla pásku. Tím si zabrala v této lokalitě místo k parkování. Myslel jsem původně, že to má někdo dočasně např. kvůli stěhování, ale je to již několik týdnů a popelnice tam stále zabírají místo k parkování. Nehledě k tomu, že tyto pak chybějí ke sběru bioodpadu v sousední ulici, odkud si je někdo přetáhl.
Lokalita závady: ulice Baarova 1443/25, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět předávám na dispečink svozové společnosti, která věc prověří a pokud se podaří zjistit odkud byly nádoby vzaty, vrátí je na původní stanoviště. V opačném případě budou z místa odvezeny.