Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neposekaná tráva
Datum nahlášení: 02.06.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: V okolí mateřské školky Edisonova a v okolních ulicích je už dlouho neposekaná přerostlá tráva
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. S o hledem na sucho, v dlouhodobějším a globálnějším slova smyslu, jsme "zpomalili" seče ve vegetačním období.
Nicméně na sídlištních plochách již byly druhé seče zahájeny.
Děkuji za pochopení.