Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak vozidla
Datum nahlášení: 02.06.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Pod mostem na Bílinské ulici v Teplicích (na konci cesty vedoucí ze Zámecké zahrady) je již několik týdnů nepojízdný vrak vozidla, které je den ode dne více rozebrán. Přesto, že jsem již několikrát pod protějším mostem viděla postávat vozidlo Městské policie, tak zřejmě o tomto nikoho neinformovala. Prosím tedy o odklizení. Předem děkuji, Alena Mašková
Lokalita závady: Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. U vozidla je již vyzván provozovatel k jeho odstranění. Po uplynutí marné lhůty DVOU měsíců (lhůta ze zákona jež nejde zkrátit) bude vozidlo odstraněno.