Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak
Datum nahlášení: 02.06.2020
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Před panelákem v ulici Hlávkova 1383 stojí autovrak bez spz a blokuje pakrovací místo.
Lokalita závady: Hlávkova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Pokud se jedná o mercedes (v Hlávkově ulici evidujeme několik vozidel) tak byl vyzván provozovatel vozidla a po uplynutí lhůty DVOU měsíců (lhůta ze zákona jež nejde zkrátit) bude vozidlo odstraněno.