Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník a překopaná silnice
Datum nahlášení: 02.06.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Po vkládání kabelů pod zem od tlekomu v ul. Hudcovská a v Domkách zde zůstal neuvěřitelný bordel . Rozkopané chodníky a co je horší překop přes silniční komunikaci nám ničí dům který trpí otřesy od aut. Máme novou fasádu a jestli od otřesů popraská budeme žádat peněžní kompenzaci . Prosím o opravu silnice.Děkuji předem za vyřízení .Marie Bunčeková ul.Hudcovská 81,Hudcov
Lokalita závady: Hudcov, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Marie Drahokoupilová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, na místě jsme provedli kontrolu a nahlásili provádějící firmě, aby zajistila nápravu. Děkujeme za nahlášení