Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vzrostlý porost
Datum nahlášení: 02.06.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Prosím o posekání vzrostlého porostu . Chápu, že v tomto období toho má město na sekání a údržbu zeleně hodně, ale tato lokalita je každoročně opomíjena. Děkuji za kladné vyřízení. S pozdravem S. Mařanová
Lokalita závady: Československých legií 1131/23, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Tráva v blízkosti kontejnerového stání bude cca do 10-ti dnů posekaná.
Děkujeme za pochopení.