Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Špatný výhled do křižovatky
Datum nahlášení: 02.07.2015
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Při výjezdu z ulice Karla Čapka a odbočování doleva na Masarykovu ulici není přes zaparkovaná auta před DDM často vidět auta co jedou po Masarykově ulici směrem do Trnovan, bylo by možné na protější stranu nainstalovat dopravní zrcadlo? Dochází ke krizovým situacím a řidiči z Masarykovy ulice musí prudce brzdit.
Lokalita závady: ulice Karla Čapka, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jana Strejcovská (odbor dopravy a životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, po konzultaci s dopravním inženýrem PČR byla odsouhlasena instalace dopravního zrcadla v tomto místě. Po administrativním zpracování žádosti bude zrcadlo instalováno.