Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník
Datum nahlášení: 02.07.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Propadlá zámková dlažba na chodníku
Lokalita závady: Vrchlického 1259/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění závady řešíme v rámci reklamace se zhotovitelem provádějícím výkopové práce.