Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Silnice ve městé jsou v zoufalém stavu
Datum nahlášení: 02.07.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den kdy začnete plnohodnotně opravovat silnice ve městě? Jen ubohé zaplatovaní nestačí , občané potřebují kompletní nove povrchy a sjízdé silnice V tepicích se nedá normálně jezdit po silnicích neustále vyhýbání se dírám a vytlukům je neudržitelné. Jen nasadíte značku a nic neřešíte , na co čekáte až se stane zbytečně další nehoda?
Lokalita závady: Masarykova třída, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi označená silnice není majetkem statutárního města Teplice. Váš podnět jsme předali k řešení vlastníkovi, kterým je ŘSD.