Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 02.07.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Na uvedem miste stále už asi 20 let neustale svazen ilegalni bordel, sut, pneumatiky a pod. nasadte foto past prosím a misto nechte uklidit. občané děkují
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Prověříme aktuální stav stanoviště, pokud je nepořádek na pozemcích ve vlastnictví města, zajistíme úklid, pokud na soukromém pozemku, vyzveme k úklidu vlastníka. Umístění fotopastí spadá do gesce Městské policie, které podnět zároveň předáme.