Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpadky v trávě
Datum nahlášení: 02.08.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den Prosím Vás již poněkolikáté. Upozorňuji na nepořádek v trávě kolem bloků v ul. J. A. Komenského. Kde to nikdo nesbírá. Ti, kteří mají tuto práci dělat, pak vidíte doc. pravidelně sedět opodál. Prosíme o nápravu. Děkuji.
Lokalita závady: J. Á. Komenského, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tato lokalita je zařazena do pravidelného harmonogramu úklidu zeleně, který probíhá 3 x v týdnu. Podnět na nečinnost pracovníků byl předán technikovi společnosti Marius Pedersen.