Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek po bezdomovcích
Datum nahlášení: 02.08.2019
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Kartony a další odpadky pod stromy a okolo laviček v parčíku v Jaselské (stejně jako včera).
Lokalita závady: Jaselská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad po bezdomovcích bude odstraněn jako nepovolená skládka do konce tohoto týdne.