Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Křoví zasahující do chodniku
Datum nahlášení: 02.08.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Rozrostle krovi zabírá už víc jak polovinu chodniku.
Lokalita závady: Přítkovská 1815, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 5/8/2021 prověřena na místním šetření.