Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozená střecha PROSETICE NAPROTI POLICII
Datum nahlášení: 02.08.2021
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: V Proseticích naproti policii je dlouhodobě neobývaný stánek, dříve vlastněny větnamcem. Objekt je v dezolátním stavu, nepoužívaný. Hrozí při větším větru utržení chatrné střechy a poškození aut, a zranění okolo pohybujicích se osob, včetně dětí. Objekt je třeba zajistit, nejlépe zlikvidovat, aby nehýzdil okolí. Zároveň je potřeba okolí této stavby posekat. Na této ploše lze zřídit parkoviště, kterých je stále málo.
Lokalita závady: Rovná, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Pozemek, na kterém stánek stojí, není ve vlastnictví města, ale ve vlastnictví soukromé osoby, jíž buď patří i stánek a nebo jej stánkaři pronajala.
Váš podnět jsem předala na stavební odbor, aby vyzvali vlastníka k odstranění nebezpečné stavby.
Děkuji za pochopení.