Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Uschlý strom
Datum nahlášení: 02.08.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Velmi blízko obytného domu, u zadních vchodů je uschlý strom. V případě větru hrozí jeho spadnutí.
Lokalita závady: Opavská 2615, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tuto dřevinu máme již naplánovanou ke kácení v období vegetačního klidu.