Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa
Datum nahlášení: 02.08.2022
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, v ulici Dobrovského 1125/15, u garáží, nesvítí už dlouho lampa. Děkuji
Lokalita závady: Dobrovského 1125/15, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada bude odstraněna.