Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek, bezdomovci
Datum nahlášení: 02.10.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Dobrý den, chtěla bych nahlásit nepořádek v podchodu z ulice Alejní do Jateční (Křižíkova) vedle školy SOU. V podchodu se zdržují bezdomovci, kteří tam vytvářejí nepořádek (odpadky, kartony, poházené oblečení), jsou tam cítit výkaly, nesvítí lampy. Bohužel se nemám jak jinak dostat do práce. Začíná to tam být opravdu nebezpečné přes den, natož pak ráno, když je ještě tma. Děkuji.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek byl zadán k odstranění na svozovou společnost Marius Pedersen a.s. jako úklid černé skládky. Závada na veřejném osvětlení byla předána na odbor dopravy.