Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Opakovaně nesvítící lampa
Datum nahlášení: 02.11.2016
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, opakovaně nesvítí lampa v Ruské ulici před domem č.o. 3 v Teplicích.
Lokalita závady: Ruská 1083/3, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jedná se o svítidlo na stožáru s číslem 0432 na druhé straně ulice, před č.p. 1948?