Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zlomený strom
Datum nahlášení: 02.11.2017
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Na parkovišti je zlomený strom, potřebuje uříznout a odklidit.
Lokalita závady: ulice Na Hrázi, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.