HLÁŠENÍ ZÁVAD - STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE


Číslo hlášení: 021118_0a33


Stav zpracování: V ŘEŠENÍ


Název hlášení: Vyvrácený strom

Datum nahlášení: 02.11.2018

Kategorie závady: Veřejná zeleň


Popis závady: Na naučné stezce okolo Doubravky je přes cestu zavěšený vyvrácený strom. Může se kdykoliv uvolnit a spadnout na cestu.


Lokalita závady: část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice


Přiložená fotografie:

Fotografie závady

Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)


Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.