Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Prerostle stromy
Datum nahlášení: 02.11.2019
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobry den. vlastnim garaz P:3697/19 k.u. Teplice,P:3697/13 k.u. Teplice v katastralnim uzemi Teplice ( u Billy zamecka zahrada). Z jedne strany je garaz zarostla naletovymi stromy,ktere zasahuji na strechu garaze,kterou poskozuji. Dale koreny stromu nadzvedanaji podlahu,ktera praska. Zadam a prosim o prorezani stromu a nebo o jejich odstraneni. dekuju J. Jirak
Lokalita závady: Duchcovská ev. č. 1972, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 7/11/2019 bude situace prověřena na místním šetření.