Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampa veřejného osvětlení
Datum nahlášení: 02.11.2020
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Lampa pouze bzučí, ale nesvítí. Ulice Jugoslávská 14
Lokalita závady: Jugoslávská 1967/14, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.