Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad
Datum nahlášení: 02.11.2021
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Navezeny odpad u železnicniho prejezdu Hřbitovní ulice
Lokalita závady: Hřbitovní, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo zadáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.