Stav zpracování: NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení: Zavřené schody
Datum nahlášení: 02.11.2021
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, z ulice V Závětří do ulice Trnovanská je kvůli opravě paneláku zavřené schodiště a musí se to obcházet přes trávu která je díky počasí blátivá , je to nejbližší cesta do zš koperníka. Je možné tam udělat nějakou provizorní dřevěnou lávku? moc děkuji
Lokalita závady: Trnovany, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vzhledem k tomu, že se jedná o opravu domu, je v tomto případě třeba se obrátit na vlastníka objektu, případně na zhotovitele stavby.