Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybejici viko kanalu na parkovisti v ul. Alejni
Datum nahlášení: 02.12.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dnes rano (patek 2.12. v 10:00) zapadla pritelkyne pri parkovani do kanalu. Budte prosim od te dobroty a naistalujte nove víko kanalu, nez se to stane nekomu dalsimu.
Lokalita závady: část obce Teplice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.