Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Výskyt psích exkrementů
Datum nahlášení: 02.12.2020
Kategorie závady: Nezařazeno
Popis závady: Jsme správci domu v Teplicích - Trnovanech, Jana Koziny 1443 - 1445. Naproti domu je umístěna veterinární ordinace MVDr. Sehnala. Vlastníci pejsků při čekání na ošetření venčí své pejsky v okolí ordinace a důsledkem toho je velký výskyt psích výkalů před naším domem. Navrhujeme instalaci zvláštního koše a sáčků na psí výkaly v blízkosti veterinární ordinace.
Lokalita závady: Jana Koziny 1445/5, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, na Vámi uvedený požadavek Vám odpovím prostřednictvím e-mailu.
Děkuji za pochopení.