Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Neuklizený chodník
Datum nahlášení: 02.12.2020
Kategorie závady: Čištění komunikací
Popis závady: Při vjezdu do slepého ramene v ulici Josefa Hory po levé straně je menší parkoviště, ke kterému přiléhá chodník. Na tomto chodníku leží neshrabané listí, které napadalo ze stromu na chodníkem a napadalo i na parkoviště. Je možné to listí shrabat a odvézt?
Lokalita závady: Josefa Hory, Teplice, Teplice
Toto hlášení řeší: Iva Smetáková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Listí bude odklizeno v nejbližším možném termínu, až to klimatické podmínky umožní.