Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: černá skládka
Datum nahlášení: 03.01.2017
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Nepořádek v okolí,skládka viz.pozice závad.
Lokalita závady: ulice Pražská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek byl zadán k úklidu.