Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad u kontejnerů
Datum nahlášení: 03.01.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Poházený odpad u kontejnerů na sklo, papír a plasty.
Lokalita závady:
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění nepořádku u kontejnerového stání v ulici Javorová bylo předáno na svozovou společnost Marius Pedersen a.s.