Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Potřeba prořezu křovin
Datum nahlášení: 03.01.2022
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, chodník před křižovatkou Stará Duchcovská / Luční, vpravo ve směru jízdy, již skoro z poloviny je "obsazen" přerůstajícími větvemi křoví z přilehlého pozemku. Snad bude křoví prořezané dříve než za půl roku, jak tomu bylo nedaleko :-(
Lokalita závady: Stará Duchcovská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, keře byly prověřeny na místním šetření. Při vhodných klimatických podmínkách budou zmlazeny na pařez.
---------------------------------------------------------------
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude dne 6/1/2022 prověřena na místním šetření.