Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Plný kontejner na sklo
Datum nahlášení: 03.01.2022
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, ráda bych Vás požádala o vyprázdnění kontejneru na sklo - ul. Březová 3231, Teplice - Nová Ves Děkuji.
Lokalita závady: Březová 3231, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, svoz skla je v tomto stanovišti nastaven na 1x měsíčně a pravidelný svoz tedy vychází až na tuto sobotu 8.1. Předám na dispečink s prosbou o mimořádný svoz během dneška.