Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Propadlý chodník
Datum nahlášení: 03.02.2019
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den, 2.2. v odpoledních hodinách jsem narazil na propadlý chodník ze žulových kostek v ulici Krupská. Díra má rozměry cca 30x30 cm a je velmi hluboká. Děkuji Roušal
Lokalita závady: ulice Krupská 3204/39, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k opravě.