Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Zámecká zeď
Datum nahlášení: 03.03.2016
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Dobrý den zámecká zeď je v celé své délce po obou stranách,jak z parku, tak od silnice v nehezkém stavu.Místy v rozpadu omítky,kamenné stěny, špinavé, posprejované.
Lokalita závady: ulice Bystřanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Požadavek na opravu zdi byl předán oddělení majetku města.