Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nepořádek
Datum nahlášení: 03.03.2016
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Velký nepořádek v celém okolí .A také za tunelem.
Lokalita závady: ulice Bystřanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Počátkem příštího týdne provedeme místní šetření. Na pozemcích ve vlastnictví Statutárního města Teplice úklid zajistíme, případně pokud se jedná také o pozemky jiných subjektů, budou dotčení vlastníci vyzváni k nápravě stavu.