Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampy
Datum nahlášení: 03.03.2018
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: V ulici Přítkovská čp 32 a 36 nesvítí za panelákem dvě lampy.
Lokalita závady: Přítkovská 1499/34, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Můžete prosím uvést čísla stožárů?
V ul. Přítkovská číslo popisné 32 ani 36 nenachází.
Nepletete si s čísly orientačními?