Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Vrak na ulici
Datum nahlášení: 03.03.2021
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Dobrý den, před domem č.p.558, Skupova ul., Trnovany, již několik let stojí autovrak. Nyní jej jako nocležnu užívají bezdomovci a narkomani. Prosím o rychlé řešení, děkuji.
Lokalita závady: Skupova 558/33, Teplice, 415 01, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podle aktuálního stavu vozidla již konečně naplňuje znaky vraku a můžeme zahájit řízení o odstranění.