Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nesvítí lampy VO
Datum nahlášení: 03.03.2021
Kategorie závady: Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady: Dobrý den, v ulici Petra Bezruče v Teplicích nesvítí lampa VO č. 3312 a č. 3313.
Lokalita závady: Petra Bezruče 2862/14, Teplice, 415 01, Teplice
Toto hlášení řeší: Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.