Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Spadlý kabel
Datum nahlášení: 03.04.2018
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Před bytovým domem v ulici Denisova 407/9. Kabel nějakého vedení proveseny nad parkujicimi vozidly před bytovým domem v ul. Denisova.. Visící ca 1.5 m nad terénem
Lokalita závady: Denisova, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kabelové vedení není majetkem Statutárního města Teplice, v současné době zjišťujeme vlastníka, aby mohla být závada odstraněna.
Závada bude odstraněna společností CETIN.