Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Poškozený chodník, schody
Datum nahlášení: 03.04.2020
Kategorie závady: Závady na komunikacích
Popis závady: Poškozená zámková dlažba na p.p.č. 1936/127, obec Teplice, kat. území Teplice Trnovany. Vedle objektu "Boží prst".
Lokalita závady: Antonína Sochora 1516/2, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Poškozený chodník a schody u objektu "Boží prst" nejsou majetkem statutárního města Teplice.
Vlastník bude vyzván ke zjednání nápravy.