Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 03.05.2017
Kategorie závady: Černá skládka
Popis závady: Všude se uklízí jen v ulici pod tratí mezi garážemi je neustálí nepořádek.
Lokalita závady: ulice Žalanská, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nepořádek v ulici Pod Tratí u garáží jsme zadali k úklidu jako černou skládku svozové společnosti Marius Pedersen a.s.