Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Obtěžující strom
Datum nahlášení: 03.05.2018
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Strom který se dotýká panelového domu čp. 3104/29
Lokalita závady: Nová Ves, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace byla dne 10/5/2018 prověřena na místním šetření. Dřeviny zasahující do budovy, budou po odkvětu v době vegetačního klidu odstraněny.