Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Žádost o retardér ulice U Nádraží křížená s 28. Října
Datum nahlášení: 03.05.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Chtěl bych Vás poprosit o umístění retardéru na křižovatce ulic U Nádraží a 28. Října. Dnes (3.5.) se zde po několikáté stala nehoda (viz. foto). Myslím si že nejsem jediný kdo má tuto žádost, protože zde máme neustále poškozená vozidla. A to ani nemluvím o tom, že za parkování zde platíme, placení není problém, ale je problém, že máme neustále nepojízdné vozidlo. Prosím kontaktujte mě na email, jsem student a na telefony neodpovídám. Děkuji, Matýaš Rudolf.
Lokalita závady: ulice U nádraží 1014/1, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Bohužel retardér není vhodné řešení nehodových míst na křižovatkách. Nehodová místa řešíme a vyhodnocujeme ve spolupráci s Policií ČR - dopravním inspektorátem Teplice a případně hledáme možnosti řešení. Váš podnět vezmu na další poradu s PČR.
Pokud budete potřebovat další informace, můžete mne kontaktovat mailem či telefonicky.
Přeji příjemný den
Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice
tel.: 417 510 929
mestka@teplice.cz