Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad kolem popelnic
Datum nahlášení: 03.05.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den Cahthamlova ulice vnitroblok zase odpad kolem popelnic a to i v trávníku je zde starý záchod a nějaké dřevo a krabice. Prosím o úklid bezdomovci to roznašeji po okolí. Děkuji
Lokalita závady: Cajthamlova 2299/6, Teplice, 415 01, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, předáno na dispečink svozové společnosti k zajištění úklidu.