Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Nevyvezené kontejnery u Zahradního domu
Datum nahlášení: 03.05.2018
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Jsou přeplněné nejmíň týden a odpadky lítají po celém okolí.
Lokalita závady: U Zámku, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, svoz má být prováděn v úterý, kdy je za tím účelem též vymezen dopravním značením přístup k těmto nádobám. Bohužel jej někteří spoluobčané nerespektují a z toho důvodu, ani přes asistenci Městské policie nebylo již 2 termíny po sobě možné svoz provést. V současné době činíme kroky k osazení dopravního značení na jehož základě by bylo možné zajistit odtah vozidel a svoz tak zajistit i v takovém případě. Svoz se snažíme zajistit v náhradním termínu, na stanoviště budou dočasně vráceny klasické kontejnery o objemu 1.100 litrů a kolem podzemních kontejnerů zajištěn úklid.