Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Chybějící značení
Datum nahlášení: 03.05.2018
Kategorie závady: Dopravní značení
Popis závady: Zde chybí podélné značení užitím V01a, které vede k snižování počtu parkovacích míst nevhodným parkováním
Lokalita závady: Habrová, Teplice, okres Teplice
Toto hlášení řeší: Daniel Městka (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Nevím, zda jsem správně porozuměl, ale podélné stání naopak místa ubere oproti stávajícímu šikmému. Pro bližší vysvětlení mne můžete kontaktovat mailem či telefonicky.
Daniel Městka
odbor dopravy
Magistrát města Teplice