Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Odpad na ulici
Datum nahlášení: 03.05.2020
Kategorie závady: Svoz odpadů a nádoby
Popis závady: Dobrý den, chodíme denně s rodinou na procházku do Řetenického lesoparku. Šlo by tam prosím rozmístit, aspoň u laviček odpadkové koše. Trochu jsme se rozhodli udělat něco pro životní prostředí a nezdá se to, je tam plno odpadu. Děkuji
Lokalita závady: Řetenice, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Při cestě lesoparkem má být celkem 8 ks betonových košů, což by mělo být dostatečné. Nechám tedy aktuálně prověřit zda jsou zde v tomto počtu skutečně rozmístěny. Bohužel jsou častým terčem vandalů, kteří je buď rozbijí nebo někam odvalí do křoví apod. Stav by měl být co nejdříve napraven.