Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Keře v chodníku
Datum nahlášení: 03.05.2021
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Přerůstání keřů do chodníku u autobusové zastávky Valy
Lokalita závady: Rooseveltova, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Část keře, zasahující do chodníku, budu během týdne seříznuta.
Děkuji za pochopení.