Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Autovrak - nemá technickou
Datum nahlášení: 03.06.2019
Kategorie závady: Autovraky
Popis závady: Automobil zde stojí cca dva roky a je nepojízdný nemá technickou, propadlá několik měsíců Udržuje se kolem nepořádek, odpadky chodí kolem děti SPZ má ale bez platné STK zabírá místo dalším vozidlům majitel (tento je znám) nereaguje na povinnost, aby vozidlo opatřil platnou STK - řešíme to s ním už více jak rok a půl, či automobil alespoň přeparkoval na soukromý pozemek
Lokalita závady: ulice Štúrova 842/61, Teplice, 415 01, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo bude prověřeno zda již splňuje parametry "vraku" podle §19 zákona č. 13/1997 Sb. V případě že ano, bude vyzván provozovatel k odstranění.
Vozidlo bez STK není vrakem - teprve je to v návrhu změny zákona. Pokud tato změna projde budou vozidla bez STK moci býti odtažena - viz http://www.psp.cz/sqw/text/tiskt.sqw?O=8&CT=330&CT1=0