Stav zpracování: VYŘEŠENO
Název hlášení: Větev nízko - parkoviště
Datum nahlášení: 03.06.2020
Kategorie závady: Veřejná zeleň
Popis závady: Dobrý den, v Teplicích - Trnovanech, ul Fibichova, zasahuje spodní větev stromu jasan na parkoviště. Je hodně nízko, nedá se pod ní parkovat. Při čištění ulic pod větev nezajede čistící vůz. Větev by se mohla odstranit v červnu při čištění, kdy bude parkoviště prázdné. Prosím o odříznutí pouze spodní větve zasahující na parkoviště. Děkuji.
Lokalita závady: Fibichova, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie:
Toto hlášení řeší: Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení: Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Stromy podél parkoviště budou "vyvětveny" na podjezdnou výšku v termínu cca do poloviny června.
Děkuji a přeji klidný den.